| Article: | 28050 |
| Wall measures | 290x565cm |
| Log lenght | 300x575cm |
| Wall thikness: | 28mm |
| Floor area: | 15,9m2 |
| Volume: | 34,4m3 |
| Ridge height | 228cm |
| Roof area: | 19,8m2 |
| Windows: | 0 |
| Doors: | 1x 143×196 |
| Floor boards: | 18mm |
| Roof boards: | 18mm |
| Roof overhang: | 404cm |
| Terrace: | 376cm |


Comments are closed