| Article: | 40058 |
| Wall measures | 299x703cm |
| Log lenght | 319x717cm |
| Wall thikness: | 40mm |
| Floor area: | 20,2m2 |
| Volume: | 44,9m3 |
| Ridge height | 228cm |
| Roof area: | 26,3m2 |
| Windows: | 3x 80×137 |
| Doors: | 1x 143×196 |
| Floor boards: | 18mm |
| Roof boards: | 18mm |
| Roof overhang: | 275cm |
| Terrace: | 250cm |


Comments are closed