| Article: | 50066 |
| Wall measures | 330x390cm |
| Log lenght | 350x410cm |
| Wall thikness: | 50mm |
| Floor area: | 12,2m2 |
| Volume: | 30,5m3 |
| Ridge height | 280cm |
| Roof area: | 22m2 |
| Windows: | 1x 80×114 |
| Doors: | 1x 84×196 |
| Floor boards: | 18mm |
| Roof boards: | 18mm |
| Roof overhang: | 120cm |
| Terrace: | 0cm |


Comments are closed