| Article: | 50073 |
| Wall measures | 635x480cm |
| Log lenght | 650x500cm |
| Wall thikness: | 50mm |
| Floor area: | 24,3m2 |
| Volume: | 62,6m3 |
| Ridge height | 306cm |
| Roof area: | 43,5m2 |
| Windows: | 1x 80×114 2x 154×114 |
| Doors: | 1x 84×196 1x 84×152 1x 80×196 |
| Floor boards: | 18mm |
| Roof boards: | 18mm |
| Roof overhang: | 200cm |
| Terrace: | 0cm |


Comments are closed