| Article: | 50074 |
| Wall measures | 360x560cm |
| Log lenght | 380x580cm |
| Wall thikness: | 50mm |
| Floor area: | 19,3m2 |
| Volume: | 50m3 |
| Ridge height | 299cm |
| Roof area: | 17,2m2 |
| Windows: | 2x 229×189 (element) |
| Doors: | 1x 143×196 |
| Floor boards: | 18mm |
| Roof boards: | 18mm |
| Roof overhang: | 0cm |
| Terrace: | 195cm |


Comments are closed