| Article: | 50078 |
| Wall measures | 515x720cm |
| Log lenght | 535x740cm |
| Wall thikness: | 50mm |
| Floor area: | 30,7m2 |
| Volume: | 98,9m3 |
| Ridge height | 384cm |
| Roof area: | 50,3m2 |
| Windows: | 2x 80×114 3x 154×114 |
| Doors: | 1x 154×198 3x 80×198 |
| Floor boards: | 28mm |
| Roof boards: | 18mm |
| Roof overhang: | 225cm |
| Terrace: | 515×250 2cm |


Comments are closed