| Article: | 70085 |
| Wall measures | 710x700cm |
| Log lenght | 730x720cm |
| Wall thikness: | 70mm |
| Floor area: | 42,5m2 |
| Volume: | 129,1m3 |
| Ridge height | 377cm |
| Roof area: | 66,2m2 |
| Windows: | 1x 80×88 1x 154×88 1x 154×114 |
| Doors: | 1x 90×198 1x 154×198 1x 84×152 2x 80×198 1x 70×198 |
| Floor boards: | 28mm |
| Roof boards: | 18mm |
| Roof overhang: | 100cm |
| Terrace: | 400x160cm |


Comments are closed