| Article: | 70101 |
| Wall measures | 330x680cm |
| Log lenght | 350x700cm |
| Wall thikness: | 70mm |
| Floor area: | 21m2 |
| Volume: | 56,7m3 |
| Ridge height | 306cm |
| Roof area: | 30,5m2 |
| Windows: | 1x 154×114 |
| Doors: | 1x 143×196 |
| Floor boards: | 18mm |
| Roof boards: | 18mm |
| Roof overhang: | 475cm |
| Terrace: | 0cm |


Comments are closed