| Article: | 50087 |
| Wall measures | 200x200cm |
| Log lenght | 220x220cm |
| Wall thikness: | 50mm |
| Floor area: | 3,6m2 |
| Volume: | 8,7m3 |
| Ridge height | 260cm |
| Roof area: | 8,8m2 |
| Windows: | 0 |
| Doors: | 1x 84×198 |
| Floor boards: | 18mm |
| Roof boards: | 18mm |
| Roof overhang: | 90cm |
| Terrace: | 0cm |

| Article: | 50087 |
| Wall measures | 200x200cm |
| Log lenght | 220x220cm |
| Wall thikness: | 50mm |
| Floor area: | 3,6m2 |
| Volume: | 8,7m3 |
| Ridge height | 260cm |
| Roof area: | 8,8m2 |
| Windows: | 0 |
| Doors: | 1x 84×198 |
| Floor boards: | 18mm |
| Roof boards: | 18mm |
| Roof overhang: | 90cm |
| Terrace: | 0cm |
Tags:
Comments are closed