| Article: | 28034 |
| Wall measures | 360x280cm |
| Log lenght | 380x300cm |
| Wall thikness: | 28mm |
| Floor area: | 9,7m2 |
| Volume: | 25,8m3 |
| Ridge height | 302cm |
| Roof area: | 14,9m2 |
| Windows: | 1x 154×88 |
| Doors: | 1x 84×196 |
| Floor boards: | 18mm |
| Roof boards: | 18mm |
| Roof overhang: | 0cm |
| Terrace: | 0cm |
Comments are closed