| Article: | 28045 |
| Wall measures | 290x190cm |
| Log lenght | 300x200cm |
| Wall thikness: | 28mm |
| Floor area: | 5,2m2 |
| Volume: | 11,8m3 |
| Ridge height | 228cm |
| Roof area: | 7m2 |
| Windows: | 0 |
| Doors: | 1x 143×196 |
| Floor boards: | 18mm |
| Roof boards: | 18mm |
| Roof overhang: | 0cm |
| Terrace: | 0cm |
| Article: | 28045 |
| Wall measures | 290x190cm |
| Log lenght | 300x200cm |
| Wall thikness: | 28mm |
| Floor area: | 5,2m2 |
| Volume: | 11,8m3 |
| Ridge height | 228cm |
| Roof area: | 7m2 |
| Windows: | 0 |
| Doors: | 1x 143×196 |
| Floor boards: | 18mm |
| Roof boards: | 18mm |
| Roof overhang: | 0cm |
| Terrace: | 0cm |
Tags:
Comments are closed