| Article: | 28054 |
| Wall measures | 450x330cm |
| Log lenght | 470x350cm |
| Wall thikness: | 40mm |
| Floor area: | 14,2m2 |
| Volume: | 32,1m3 |
| Ridge height | 257cm |
| Roof area: | 22,9m2 |
| Windows: | 1x 119×88 |
| Doors: | 1x 84×196 |
| Floor boards: | 18mm |
| Roof boards: | 18mm |
| Roof overhang: | 90cm |
| Terrace: | 0cm |
Comments are closed