| Article: | 40060 |
| Wall measures | 299x299cm |
| Log lenght | 319x319cm |
| Wall thikness: | 40mm |
| Floor area: | 7,9m2 |
| Volume: | 22,7m3 |
| Ridge height | 320cm |
| Roof area: | 13,3m2 |
| Windows: | 2x 80×137 |
| Doors: | 1x 143×196 |
| Floor boards: | 18mm |
| Roof boards: | 18mm |
| Roof overhang: | 0cm |
| Terrace: | 0cm |
Comments are closed