| Article: | 50079 |
| Wall measures | 670x760cm |
| Log lenght | 690x780cm |
| Wall thikness: | 50mm |
| Floor area: | 35,4m2 |
| Volume: | 112,2m3 |
| Ridge height | 384cm |
| Roof area: | 57,7m2 |
| Windows: | 2x 80×114 3x 154×114 |
| Doors: | 1x 154×198 1x 84×173 3x 80×198 |
| Floor boards: | 28mm |
| Roof boards: | 18mm |
| Roof overhang: | 225cm |
| Terrace: | 255x205cm |
Comments are closed