| Article: | 70098 |
| Wall measures | 210x367cm |
| Log lenght | 230x387cm |
| Wall thikness: | 70mm |
| Floor area: | 6,9m2 |
| Volume: | 16,8m3 |
| Ridge height | 266cm |
| Roof area: | 11,2m2 |
| Windows: | 1x 80×88 1x 92×42 |
| Doors: | 1x 84×198 1x 69×194 |
| Floor boards: | 18mm |
| Roof boards: | 18mm |
| Roof overhang: | 0cm |
| Terrace: | 157x77cm |
Comments are closed