| Article: | 50090 |
| Wall measures | 790x335cm |
| Log lenght | 810x355cm |
| Wall thikness: | 50mm |
| Floor area: | 20,1m2 |
| Volume: | 51,5m3 |
| Ridge height | 280cm |
| Roof area: | 33,6m2 |
| Windows: | 2x 80×88 4x 52×189 |
| Doors: | 2x 84×198 |
| Floor boards: | 18mm |
| Roof boards: | 18mm |
| Roof overhang: | 0cm |
| Terrace: | 230x330cm |


Comments are closed