| Article: | 70092 |
| Wall measures | 395x210cm |
| Log lenght | 415x230cm |
| Wall thikness: | 70mm |
| Floor area: | 7,5m2 |
| Volume: | 18m3 |
| Ridge height | 260cm |
| Roof area: | 15m2 |
| Windows: | 1x 92×42 1x 80×88 |
| Doors: | 1x 84×198 1x 69×194 |
| Floor boards: | 18mm |
| Roof boards: | 18mm |
| Roof overhang: | 90cm |
| Terrace: | 0cm |


Comments are closed