| Article: | 40099 |
| Wall measures | 300x550cm |
| Log lenght | 320x570cm |
| Wall thikness: | 40mm |
| Floor area: | 15,8m2 |
| Volume: | 38,4m3 |
| Ridge height | 268cm |
| Roof area: | 22,5m2 |
| Windows: | 1x 80×88 |
| Doors: | 1x 237×196 1x 84×184 |
| Floor boards: | 0mm |
| Roof boards: | 18mm |
| Roof overhang: | 0cm |
| Terrace: | 0cm |


Comments are closed