| Article: | 70096 |
| Wall measures | 395×365,5cm |
| Log lenght | 415×385.5cm |
| Wall thikness: | 70mm |
| Floor area: | 13,4m2 |
| Volume: | 32,2m3 |
| Ridge height | 260cm |
| Roof area: | 19,2m2 |
| Windows: | 1x 80×88 1x 92×42 |
| Doors: | 1x 84×198 1x 69×194 |
| Floor boards: | 18mm |
| Roof boards: | 18mm |
| Roof overhang: | 0cm |
| Terrace: | 197x149cm |


Comments are closed