| Article: | 50071 |
| Wall measures | 480x390cm |
| Log lenght | 500x410cm |
| Wall thikness: | 50mm |
| Floor area: | 17,9m2 |
| Volume: | 47,2m3 |
| Ridge height | 306cm |
| Roof area: | 32,1m2 |
| Windows: | 2x 154×114 |
| Doors: | 1x 143×196 |
| Floor boards: | 18mm |
| Roof boards: | 18mm |
| Roof overhang: | 150cm |
| Terrace: | 0cm |


Comments are closed