| Article: | 70082 |
| Wall measures | 390x390cm |
| Log lenght | 410x410cm |
| Wall thikness: | 70mm |
| Floor area: | 14,1m2 |
| Volume: | 36,3m3 |
| Ridge height | 293cm |
| Roof area: | 28,3m2 |
| Windows: | 2x 150×96 |
| Doors: | 1x 154×198 |
| Floor boards: | 28mm |
| Roof boards: | 18mm |
| Roof overhang: | 180cm |
| Terrace: | 150cm |


Comments are closed