| Article: | 40030 |
| Wall measures | 300x300cm |
| Log lenght | 320x320cm |
| Wall thikness: | 40mm |
| Floor area: | 8,7m2 |
| Volume: | 20m3 |
| Ridge height | 257cm |
| Roof area: | 17,4m2 |
| Windows: | 1x 80×88 |
| Doors: | 1x 143×196 |
| Floor boards: | 18mm |
| Roof boards: | 18mm |
| Roof overhang: | 150cm |
| Terrace: | 0cm |


Comments are closed