| Article: | 70084 |
| Wall measures | 530x630cm |
| Log lenght | 550x650cm |
| Wall thikness: | 70mm |
| Floor area: | 31,8m2 |
| Volume: | 102,4m3 |
| Ridge height | 384cm |
| Roof area: | 45,1m2 |
| Windows: | 1x 92×42 4x154x114 1x 229×189 (element) |
| Doors: | 1x 90×198 3x 80×198 |
| Floor boards: | 28mm |
| Roof boards: | 18mm |
| Roof overhang: | 0cm |
| Terrace: | 323x137cm |
Comments are closed