| Article: | 40064 |
| Wall measures | 330x280cm |
| Log lenght | 350x300cm |
| Wall thikness: | 40mm |
| Floor area: | 8,8m2 |
| Volume: | 21,8m3 |
| Ridge height | 279cm |
| Roof area: | 24,8m2 |
| Windows: | 1x 80×88 |
| Doors: | 1x 84×196 |
| Floor boards: | 18mm |
| Roof boards: | 18mm |
| Roof overhang: | 295cm |
| Terrace: | 0cm |
Comments are closed