| Article: | 28043 |
| Wall measures | 398x256cm |
| Log lenght | 418.4x275cm |
| Wall thikness: | 28mm |
| Floor area: | 9,8m2 |
| Volume: | 21,5m3 |
| Ridge height | 239cm |
| Roof area: | 15,8m2 |
| Windows: | 0 |
| Doors: | 1x 143×173 1x 84×173 |
| Floor boards: | 18mm |
| Roof boards: | 18mm |
| Roof overhang: | 0cm |
| Terrace: | 0cm |
Comments are closed