| Artikkel: | 28001 |
| Seina mõõt: | 230x180cm |
| Detaili pikkus: | 250x200cm |
| Seina paksus: | 28mm |
| Pindala: | 3,9m2 |
| Maht: | 8,4m3 |
| Harja kõrgus: | 234cm |
| Katuse pindala: | 6,3m2 |
| Aknad: | 0 |
| Uksed: | 1x 143×184 |
| Põrand: | 18mm |
| Katus: | 18mm |
| Varikatus: | 0cm |
| Terrass: | 0cm |
| Artikkel: | 28001 |
| Seina mõõt: | 230x180cm |
| Detaili pikkus: | 250x200cm |
| Seina paksus: | 28mm |
| Pindala: | 3,9m2 |
| Maht: | 8,4m3 |
| Harja kõrgus: | 234cm |
| Katuse pindala: | 6,3m2 |
| Aknad: | 0 |
| Uksed: | 1x 143×184 |
| Põrand: | 18mm |
| Katus: | 18mm |
| Varikatus: | 0cm |
| Terrass: | 0cm |
Tags:
Comments are closed