| Article: | 40056 |
| Wall measures | 360x540cm |
| Log lenght | 380x560cm |
| Wall thikness: | 40mm |
| Floor area: | 18,7m2 |
| Volume: | 45,4m3 |
| Ridge height | 268cm |
| Roof area: | 24,8m2 |
| Windows: | 0 |
| Doors: | 1x 143×196 |
| Floor boards: | 18mm |
| Roof boards: | 18mm |
| Roof overhang: | 360cm |
| Terrace: | 336cm |
Comments are closed